UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@GłębokaMyśl - Pokazałem 2 lata w których przyniósł zysk - tak samo jak GM pokazała swoje 2 lata. W tych latach przeładunek wyniósł 285 i 360 tys ton, wobec np.85 tys w 2019 - to może tłumaczyć różnicę w zysku. Jeżeli GM widzi źródło różnicy zysku gdzie indziej - proszę podać (tylko bez populizmu). Nie zaprzeczam, że wiele ostatnich lat jest na minusie, ale jeszcze raz przypomnę, że ruch z rosją jest mocno ograniczony i słabe wyniki nie powinny dziwić, a nie jest tak, że port wykazuje permnentną stratę zawsze. Dobrze byłoby dysponować listą bilansów od początku funkcjonowania.

laskipaa

Anuluj