131
12.07.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Klakier - Tragiczne jest to, że KLAKIER nie czyta ze zrozumieniem. Żenujący jest brak wiedzy i bezpardonowy atak na Prezydenta Miasta. Tragiczne jest także to, że Skarb Państwa nie zainwestuje w pogłębienie krótkiego odcinka toru wodnego. Port JEST PRZYGOTOWANY I KLAKIER POWINIEN PRZEDE WSZYSTKIM WYZBYĆ SIĘ SKŁONNOŚCI HEJTERSKICH.
PRAWDA JEST JAKA JEST (2022.07.13)
Port powinien być prężnym ośrodkiem gospodarczym, w którym (i wokół którego) dobrą pracę znajdzie kilkaset, a nawet ze 2 tys. osób. Powinien służyć ludziom i miastu. Budować jego potęgę i prężność. Jakie ma znaczenie dla ludzi, którzy z wytęsknieniem czekają na impulsy rozwojowe w regionie, czyj będzie port? Port powinien być własnością kogoś, kto będzie w stanie wyprowadzić go na maksa zdolności przeładunkowej ograniczonej jedynie uwarunkowaniami naturalnymi. Miasto najwyraźniej nie podziela tego punktu widzenia, tylko marnuje energię na przepychanki. Żenada.
Gupi Kaowiec (2022.07.13)

info

3  
  0
@Marcepanik - Nikt tego portu nie chciał a teraz wszyscy wyciągają ręce. Gdy ten port dostanie się w łapy tych z PO KO, lewaków to zniszczą go aby pokazać PiS-owi że mieli rację nie chcąc go. Oddadzą w ręce ruskich bo to są w dobrej komitywie z nimi a folksdojcze będą chcieli oddać Niemców tak jak oddali przemysł w czasie swojej kadencji. Ludzie zacznijcie myśleć
(2022.07.13)
dawno nie czytałem tak antypolskich i głupich wypowiedzi i to jeszcze z ust burmistrza ! facet ma sieczkę zamiast mózgu ?
J-23 Janek Donosi (2022.07.14)

info

4  
  1
Zamiast pytania przez redaktora w nawiasie( Jak Pan odbiera te zapowiedzi jako prezydent Elbląga?) Powinno brzmiec pytanie, ile pan prezydent jako miasto zainwestowało w Port w związku z przekopem. Zamiast biadolić i kopac dołki pod Rządem razem z tym pudlem z Sopotu i tą panią prezyden Gdańska. To trzeba robic coś dla mieszkanców a nie się boczyc. Wspomniana dwójka prezydentów mieszają i podpuszczają. Bo nie chcą mieć w elbląskim Porcie konkurencji. Wez pan sie przeproś z Rządem i Gróbarczykiem a bedzie Elblag miał korzysci niesłychane. Nie musisz pan gotowac rządowi obiadów a ministrowi teczki nosić. Tylko nie przeszkadzaj i myśl pan panie Wróblewski realnie.
(2022.07.14)

info

5  
  1
Panie Wróblewski z PSLu, a ile zainwestowałeś w ten Port? Jak na razie to widać tam tylko zwał piachu, kamieni i parkujące TIRy. Czy pogłebiłeś kanał Elbląg przy porcie? Czy zwiększyłeś powierzchnię Portu? Chciałbyś aby rząd PiSu wszystko zrobił a Ty PSLowcu chciał byś tylko zarządzać?
R.T. (2022.07.14)

info

3  
  0
@GłębokaMyśl - Te 100 milonow to prawie polowa poszla na ten nieszczesny most UE, ktory jest zawalidroga dla samochodow, rowerow, starkow i pieszech. Pozostale srodki (oczywiscie z dofinansowaniem UE 3/4) poszly miedzy innymi na terminal pasazerski widmo, z rampą RO-RO ktora nigdy nie zostala uzyta. Gdzie tu gospodarnosc, gdzie tu planowanie?
Realista1 (2022.07.15)
@Realista1 - Jak nie chcą nic robić, to chociaż niech nie przeszkadzają, oni są jak pluskwy.
(2022.07.15)
Tak samorząd Tego Miasta w kwietniu 21 r. definiował sprawą inwestowania w port, że nie ma związku przekopu z portem Elbląg. Czytaj [dziennikelblaski, pl/ 714896]
Elemele (2022.07.27)

info

1  
  0
Gdynię wybudowało Państwo Polskie, bo tylko szybka inwestycja jest opłacalna. Takie symulowanie, jakie robiono od lat z portem dla Elbląga jest katastrofalne, bo port mógłby przynosić korzyści już za 2 miesiące. Tu potrzebna jest twarda ręka Państwa, od zaraz i duże pieniądze, który Elbląg nie ma, a o prócz tego... może grupa rzetelnych prokuratorów.
Elemele (2022.07.28)

info

1  
  0