UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Port powinien być prężnym ośrodkiem gospodarczym, w którym (i wokół którego) dobrą pracę znajdzie kilkaset, a nawet ze 2 tys. osób. Powinien służyć ludziom i miastu. Budować jego potęgę i prężność. Jakie ma znaczenie dla ludzi, którzy z wytęsknieniem czekają na impulsy rozwojowe w regionie, czyj będzie port? Port powinien być własnością kogoś, kto będzie w stanie wyprowadzić go na maksa zdolności przeładunkowej ograniczonej jedynie uwarunkowaniami naturalnymi. Miasto najwyraźniej nie podziela tego punktu widzenia, tylko marnuje energię na przepychanki. Żenada.
Gupi Kaowiec