UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gdynię wybudowało Państwo Polskie, bo tylko szybka inwestycja jest opłacalna. Takie symulowanie, jakie robiono od lat z portem dla Elbląga jest katastrofalne, bo port mógłby przynosić korzyści już za 2 miesiące. Tu potrzebna jest twarda ręka Państwa, od zaraz i duże pieniądze, który Elbląg nie ma, a o prócz tego... może grupa rzetelnych prokuratorów.
Elemele