UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Panie Wróblewski z PSLu, a ile zainwestowałeś w ten Port? Jak na razie to widać tam tylko zwał piachu, kamieni i parkujące TIRy. Czy pogłebiłeś kanał Elbląg przy porcie? Czy zwiększyłeś powierzchnię Portu? Chciałbyś aby rząd PiSu wszystko zrobił a Ty PSLowcu chciał byś tylko zarządzać?
R.T.