UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie Wróblewski z PSLu, a ile zainwestowałeś w ten Port? Jak na razie to widać tam tylko zwał piachu, kamieni i parkujące TIRy. Czy pogłebiłeś kanał Elbląg przy porcie? Czy zwiększyłeś powierzchnię Portu? Chciałbyś aby rząd PiSu wszystko zrobił a Ty PSLowcu chciał byś tylko zarządzać?

R.T.