UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zamiast pytania przez redaktora w nawiasie( Jak Pan odbiera te zapowiedzi jako prezydent Elbląga?) Powinno brzmiec pytanie, ile pan prezydent jako miasto zainwestowało w Port w związku z przekopem. Zamiast biadolić i kopac dołki pod Rządem razem z tym pudlem z Sopotu i tą panią prezyden Gdańska. To trzeba robic coś dla mieszkanców a nie się boczyc. Wspomniana dwójka prezydentów mieszają i podpuszczają. Bo nie chcą mieć w elbląskim Porcie konkurencji. Wez pan sie przeproś z Rządem i Gróbarczykiem a bedzie Elblag miał korzysci niesłychane. Nie musisz pan gotowac rządowi obiadów a ministrowi teczki nosić. Tylko nie przeszkadzaj i myśl pan panie Wróblewski realnie.