Wybrany wątek opinii
Tragiczne jest to, że miasto nie zainwestowało w port NIC!!! Prezydent ze świtą wolał stanąć za Trzaskowskim dla, którego przekop to zbędna inwestycja!!!Teraz prezydentowi zostają tylko płaczliwe artykuły na Portelu
Do moderacji
Odpowiedz
137
39
@Klakier - Miasto Elbląg przez lata dokładało do wspaniałego portu po około 100 kzł rocznie ! Zaś ów WSPANIAŁY PORT przynosił mieszkańcom STRATY w podobnej wysokości. Zanim napiszesz babola spróbuj coś poczytać... PARKING DLA TiRów to nie PORT, chociaż z całkowicie niezrozumiałych powodów w Elblągu istnieje zgoda ponad podziałami partyjnymi, że właśnie tak jest !
Do moderacji
Odpowiedz
18
50
@Klakier - Tragiczne jest to, że KLAKIER nie czyta ze zrozumieniem. Żenujący jest brak wiedzy i bezpardonowy atak na Prezydenta Miasta. Tragiczne jest także to, że Skarb Państwa nie zainwestuje w pogłębienie krótkiego odcinka toru wodnego. Port JEST PRZYGOTOWANY I KLAKIER POWINIEN PRZEDE WSZYSTKIM WYZBYĆ SIĘ SKŁONNOŚCI HEJTERSKICH.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
@GłębokaMyśl - Te 100 milonow to prawie polowa poszla na ten nieszczesny most UE, ktory jest zawalidroga dla samochodow, rowerow, starkow i pieszech. Pozostale srodki (oczywiscie z dofinansowaniem UE 3/4) poszly miedzy innymi na terminal pasazerski widmo, z rampą RO-RO ktora nigdy nie zostala uzyta. Gdzie tu gospodarnosc, gdzie tu planowanie?
Do moderacji
Odpowiedz
2
1