UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Klakier - Tragiczne jest to, że KLAKIER nie czyta ze zrozumieniem. Żenujący jest brak wiedzy i bezpardonowy atak na Prezydenta Miasta. Tragiczne jest także to, że Skarb Państwa nie zainwestuje w pogłębienie krótkiego odcinka toru wodnego. Port JEST PRZYGOTOWANY I KLAKIER POWINIEN PRZEDE WSZYSTKIM WYZBYĆ SIĘ SKŁONNOŚCI HEJTERSKICH.
PRAWDA JEST JAKA JEST