UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Wróblewski z PSLu, a ile zainwestowałeś w ten Port? Jak na razie to widać tam tylko zwał piachu, kamieni i parkujące TIRy. Czy pogłebiłeś kanał Elbląg przy porcie? Czy zwiększyłeś powierzchnię Portu? Chciałbyś aby rząd PiSu wszystko zrobił a Ty PSLowcu chciał byś tylko zarządzać?
R.T.