UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Wróblewski z PSLu, a ile zainwestowałeś w ten Port? Jak na razie to widać tam tylko zwał piachu, kamieni i parkujące TIRy. Czy pogłebiłeś kanał Elbląg przy porcie? Czy zwiększyłeś powierzchnię Portu? Chciałbyś aby rząd PiSu wszystko zrobił a Ty PSLowcu chciał byś tylko zarządzać?

R.T.

Anuluj