UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdynię wybudowało Państwo Polskie, bo tylko szybka inwestycja jest opłacalna. Takie symulowanie, jakie robiono od lat z portem dla Elbląga jest katastrofalne, bo port mógłby przynosić korzyści już za 2 miesiące. Tu potrzebna jest twarda ręka Państwa, od zaraz i duże pieniądze, który Elbląg nie ma, a o prócz tego... może grupa rzetelnych prokuratorów.

Elemele

Anuluj