UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Marcepanik - Nikt tego portu nie chciał a teraz wszyscy wyciągają ręce. Gdy ten port dostanie się w łapy tych z PO KO, lewaków to zniszczą go aby pokazać PiS-owi że mieli rację nie chcąc go. Oddadzą w ręce ruskich bo to są w dobrej komitywie z nimi a folksdojcze będą chcieli oddać Niemców tak jak oddali przemysł w czasie swojej kadencji. Ludzie zacznijcie myśleć