UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@GłębokaMyśl - Te 100 milonow to prawie polowa poszla na ten nieszczesny most UE, ktory jest zawalidroga dla samochodow, rowerow, starkow i pieszech. Pozostale srodki (oczywiscie z dofinansowaniem UE 3/4) poszly miedzy innymi na terminal pasazerski widmo, z rampą RO-RO ktora nigdy nie zostala uzyta. Gdzie tu gospodarnosc, gdzie tu planowanie?
Realista1