A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Twój komentarz jest z d..y.
Polityka ważniejsza od dobra miasta i mieszkańców.
No właśnie o to chodzi...
@GłębokaMyśl - Jest tak dzięki ludziom którzy uparcie głosują na ten czy inny beton.
Wstrzykiwanie jadu to dla Polski nic dobrego!
@GłębokaMyśl - No wlasnie.
@Np. - Ja
@Lalek - A dlaczego ma odejść?Kto go ruszy z fotela?Nie ma takiej opcji, to człowiek bez honoru.
heh, ależ to pięknie się ustawiły te "rządy polskojęzyczne" - niezły majstersztyk; ) zaiste operacja godna jakiegoś mossadu, czy fundacji bill & melindy gates, czy innego korpo-sorosa; ))) kurka, jak tu ładnie można wszystko poustawiać w tym (i nie tylko) kraju; ) - taki ładnie ustawiony układ na szantaż/wrogie przejęcie/czy inną zależność, i wszystkie (?) karty w rękach centralnej kasty rządzącej... podobnie jak przykład z EKO/EPEC-em... tzw. minister (URE) przyznaje "prawo do podwyżek" energii -- tłuste spółki energetyczne robią HISTORYCZNE zyski -All Time High :) -- następnie minister Pinokio ogłasza podatek od nadzwyczajnych zysków SP (lemingi się cieszą :) -- następnie minister i URE przyznaje "prawo do podwyżek" energii... i koło się pięknie zamyka - a cała kasa spijana jest w podatkach przez "władze centralne"... no i ile te wszystkie Misie mają do teraz przejedzenia :O :O :O... tam naprawdę jakiś mOSSAD nieźle kombinuje - tak ograbiać w biały dzień 40 milionowe społeczeństwo, żeby nie było żadnych protestów - mistrzostwo świata :O... aha - i jak byście nie byli świadomi - Wasze wprowadzone przez tzw. rząd PKK (Pracownicze Plany Kapitałowe) mają gros WASZYCH środków "poinwestowanych" w krojone właśnie powyższe SP :) - Machiavelli by lepiej tego nie wymyślił !
Lotnisko to minimum. Takie co najmniej jak Okęcie. A myślę, że kosmodrom, też by się przydał.
Rozwój portu miałby sens gdyby tam pociągnięto nitkę kolei. Ja bym ten przekop nastawił na rozwój turystyki wodnej w mieście i pobudował mariny przy starym mieście.