A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
po to, żebyś się tam nie pojawiał, nieudaczniku
Za chwilę się okaże że będziemy dopłacać patodeweloperowi budując mu drogę do osiedla z naszych podatków znając zaniżone wyceny urzedasow z UM od przetargów. Niech Januszex sam buduje drogę za swoje, bo elblążanie noc z tego osiedla nie będą mieć poza większymi korkami i kolejkami w sklepach
Na mapie
I znowu wygra taki przetarg jaki
Miasto powinno zacząć od połączenia JP II z Fromborską, jak tego sobie życzył Prezydent Slonina.
I znów wygra taki przetarg jaki
Czekamy na pieniądze których nie mamy nieudaczniku. Nieudaczniku możemy zbudować wszystko ale coś za coś. Zrezygnuj nieudaczniku z zasiłków, 500 plusów, itp i będzie kasa na tramwaje niedojdo.
W sumie jak jest popyt, to można i dawać podaż. Kupują dewelopery? To dobrze. Tylko niech zostawią na przyszłość do zagospodarowania cokolwiek.
A kto na elblaskich Szadółkach chce mieszkać?chyba jakis desperat, ktory stracil węch po covidzie
Ludzie nie jeżdżą bo to jest zła komunikacja, reforma zrobiona byle jak, mętlik w liniach autobusowych, nie można się połapać szczególnie jak się nie mieszka w Elblągu, linie tramwajowe do ogarnięcia ale autobusowe zupełnie nie, dzisiaj byłam w Elblągu, moim dawnym rodzinnym mieście i z dworca nie mogłam się wydostać, pozostała taksówka, rozpacz!!!