A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bzdury, w 5 minut czytasz rozkład i wiesz gdzie co jedzie, bzdury typu płażyński które temu miastu zaszkodza jeszcze bardziej!
Jak powstaną te wszystkie osiedla to korek na Fromborskiej będzie aż do Zajazdu. Czy nie warto było pobudować rondo Ogólna Fromborska? Jest miejsce i można to zrobić małym kosztem. Co do budowy kanalizacji sanitarnej to osiedle Iwaszkiewicza czeka już 12 lat. Z ciekawostek powiem ze mają wykonają sieć kanalizacji pod drogami osiedlowymi i zapłacili na nią z własnej kieszeni. Podobnie jak za wszystkie drogi.... Odpowiedź z UM osiedle dostało taką że może w 2032 roku. To jakiś żart. Szambiarki w 130 tys. mieście.
Jak powstaną te wszystkie osiedla to korek na Fromborskiej będzie aż do Zajazdu. Czy nie warto było pobudować rondo Ogólna Fromborska? Jest miejsce i można to zrobić małym kosztem. Co do budowy kanalizacji sanitarnej to osiedle Iwaszkiewicza czeka już 12 lat. Z ciekawostek powiem ze mają wykonają sieć kanalizacji pod drogami osiedlowymi i zapłacili na nią z własnej kieszeni. Podobnie jak za wszystkie drogi.... Odpowiedź z UM osiedle dostało taką, że może w 2032 roku zostaną przyłączeni do oczyszczalni. To jakiś żart. Szambiarki w 130 tys. mieście.
W Krasnym Lesie
Do poprzednika napiszę, że Krasny Las to Elbląg. Podobnie jak miasto płacimy podatki, tak jak mieszkalibyśmy w centrum.
Tu na dole jesr ściernisko ale będzie blokowisko ! Koszmar wizualny trwa! Czy ktos ma tu jakąś wyobraźnię?chyba nie
Znowu kolesie pisowe od budowy naćkanych blokowisk. Podawanie z budynku do budynku widelca nadal modne?
Jak najszybciej połączyć JPII z Fromborska. To odciąży Ul. Królewiecka. I zakończyć rondem z Ogólna. Rozbudowywać sieć tramwajową. Myśleć a nie chować głowy w piasek. Do roboty stratecy. Ten departament architektury To zakała tego miasta beż pomyślunku.
@Lalek wszystko ok ale co znaczy słowo, ,stratecy". Z jakiego języka pochodzi? Jak coś piszesz to też czytaj.
Jak jedziesz w stronę krasny las to jest tam za zajazdem.