UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za chwilę się okaże że będziemy dopłacać patodeweloperowi budując mu drogę do osiedla z naszych podatków znając zaniżone wyceny urzedasow z UM od przetargów. Niech Januszex sam buduje drogę za swoje, bo elblążanie noc z tego osiedla nie będą mieć poza większymi korkami i kolejkami w sklepach

Upadły Harley

Anuluj