UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za chwilę się okaże że będziemy dopłacać patodeweloperowi budując mu drogę do osiedla z naszych podatków znając zaniżone wyceny urzedasow z UM od przetargów. Niech Januszex sam buduje drogę za swoje, bo elblążanie noc z tego osiedla nie będą mieć poza większymi korkami i kolejkami w sklepach
Upadły Harley