UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czekamy na pieniądze których nie mamy nieudaczniku. Nieudaczniku możemy zbudować wszystko ale coś za coś. Zrezygnuj nieudaczniku z zasiłków, 500 plusów, itp i będzie kasa na tramwaje niedojdo.


Anuluj