UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czekamy na pieniądze których nie mamy nieudaczniku. Nieudaczniku możemy zbudować wszystko ale coś za coś. Zrezygnuj nieudaczniku z zasiłków, 500 plusów, itp i będzie kasa na tramwaje niedojdo.
Czekamy na pieniądze których nie mamy nieudaczniku. Nieudaczniku możemy zbudować wszystko ale coś za coś. Zrezygnuj nieudaczniku z zasiłków, 500 plusów, itp i będzie kasa na tramwaje niedojdo.