UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ludzie nie jeżdżą bo to jest zła komunikacja, reforma zrobiona byle jak, mętlik w liniach autobusowych, nie można się połapać szczególnie jak się nie mieszka w Elblągu, linie tramwajowe do ogarnięcia ale autobusowe zupełnie nie, dzisiaj byłam w Elblągu, moim dawnym rodzinnym mieście i z dworca nie mogłam się wydostać, pozostała taksówka, rozpacz!!!