Wybrany wątek opinii

A dlaczego komunikacja tramwajowa nie jest wybudowana w nowych dzielnicach miasta. Na co czekacie nieudacznicy.
(2022.03.23)
ZKM kaput same długi i nikt już nie jeżdzi komunikacją, zbędna.
(2022.03.23)
po to, żebyś się tam nie pojawiał, nieudaczniku
(2022.03.23)
Czekamy na pieniądze których nie mamy nieudaczniku. Nieudaczniku możemy zbudować wszystko ale coś za coś. Zrezygnuj nieudaczniku z zasiłków, 500 plusów, itp i będzie kasa na tramwaje niedojdo.
(2022.03.23)
Powrót do komentarzy