Wybrany wątek opinii
A dlaczego komunikacja tramwajowa nie jest wybudowana w nowych dzielnicach miasta. Na co czekacie nieudacznicy.
Do moderacji
Odpowiedz
39
22
ZKM kaput same długi i nikt już nie jeżdzi komunikacją, zbędna.
Do moderacji
Odpowiedz
16
11
po to, żebyś się tam nie pojawiał, nieudaczniku
Do moderacji
Odpowiedz
3
6
Czekamy na pieniądze których nie mamy nieudaczniku. Nieudaczniku możemy zbudować wszystko ale coś za coś. Zrezygnuj nieudaczniku z zasiłków, 500 plusów, itp i będzie kasa na tramwaje niedojdo.
Do moderacji
Odpowiedz
5
5