UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie nie jeżdżą bo to jest zła komunikacja, reforma zrobiona byle jak, mętlik w liniach autobusowych, nie można się połapać szczególnie jak się nie mieszka w Elblągu, linie tramwajowe do ogarnięcia ale autobusowe zupełnie nie, dzisiaj byłam w Elblągu, moim dawnym rodzinnym mieście i z dworca nie mogłam się wydostać, pozostała taksówka, rozpacz!!!