UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Za chwilę się okaże że będziemy dopłacać patodeweloperowi budując mu drogę do osiedla z naszych podatków znając zaniżone wyceny urzedasow z UM od przetargów. Niech Januszex sam buduje drogę za swoje, bo elblążanie noc z tego osiedla nie będą mieć poza większymi korkami i kolejkami w sklepach
Upadły Harley