UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Za chwilę się okaże że będziemy dopłacać patodeweloperowi budując mu drogę do osiedla z naszych podatków znając zaniżone wyceny urzedasow z UM od przetargów. Niech Januszex sam buduje drogę za swoje, bo elblążanie noc z tego osiedla nie będą mieć poza większymi korkami i kolejkami w sklepach

Upadły Harley