Wybrany wątek opinii

Ludzie nie jeżdżą bo to jest zła komunikacja, reforma zrobiona byle jak, mętlik w liniach autobusowych, nie można się połapać szczególnie jak się nie mieszka w Elblągu, linie tramwajowe do ogarnięcia ale autobusowe zupełnie nie, dzisiaj byłam w Elblągu, moim dawnym rodzinnym mieście i z dworca nie mogłam się wydostać, pozostała taksówka, rozpacz!!!
(2022.03.23)
Bzdury, w 5 minut czytasz rozkład i wiesz gdzie co jedzie, bzdury typu płażyński które temu miastu zaszkodza jeszcze bardziej!
SzokZkomentarzy (2022.03.23)
@SzokZkomentarzy - To, że rozkład jazdy przeczytam nawet krócej niż w 5 minut, nie stanowi o jego dobrym funkcjonowaniu i korzystnym układzie dla korzystających. Proszę poświęcić chwilę i zrobić analizę niektórych linii - np. tramwaj 2 jeździ raz na godzinę, autobus 13 ma, co najmniej 2 razy w ciągu dnia, półtora godzinne "przerwy", 21 nie wyrabia się z rozkładem, bo korki na trasie, podobnie 15 czy inne jadące Bema... Można mnożyć przykłady... Chyba komunikacja układana była na polecenie taksówkarzy, by mieli więcej kursów.
Komunikacja do poprawki (2022.03.26)
ja to nawet taksówką się nie mogłem z dworca wydostać a nie mówiąc o tramwaju.
Slavek (2022.03.31)
Powrót do komentarzy