Wybrany wątek opinii
Ludzie nie jeżdżą bo to jest zła komunikacja, reforma zrobiona byle jak, mętlik w liniach autobusowych, nie można się połapać szczególnie jak się nie mieszka w Elblągu, linie tramwajowe do ogarnięcia ale autobusowe zupełnie nie, dzisiaj byłam w Elblągu, moim dawnym rodzinnym mieście i z dworca nie mogłam się wydostać, pozostała taksówka, rozpacz!!!
Do moderacji
Odpowiedz
16
2
Bzdury, w 5 minut czytasz rozkład i wiesz gdzie co jedzie, bzdury typu płażyński które temu miastu zaszkodza jeszcze bardziej!
Do moderacji
Odpowiedz
4
9
@SzokZkomentarzy - To, że rozkład jazdy przeczytam nawet krócej niż w 5 minut, nie stanowi o jego dobrym funkcjonowaniu i korzystnym układzie dla korzystających. Proszę poświęcić chwilę i zrobić analizę niektórych linii - np. tramwaj 2 jeździ raz na godzinę, autobus 13 ma, co najmniej 2 razy w ciągu dnia, półtora godzinne "przerwy", 21 nie wyrabia się z rozkładem, bo korki na trasie, podobnie 15 czy inne jadące Bema... Można mnożyć przykłady... Chyba komunikacja układana była na polecenie taksówkarzy, by mieli więcej kursów.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
ja to nawet taksówką się nie mogłem z dworca wydostać a nie mówiąc o tramwaju.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0