Wybrany wątek opinii

Dlaczego nie przedłużą Alei JP2 ? Ile jeszcze lat koniec tej ulicy w łopianach ? Nie mówiąc o tym, że dojazd na te nowe osiedle prosto z miasta, Dąbka i dalej.
(2022.03.23)
A kto na elblaskich Szadółkach chce mieszkać?chyba jakis desperat, ktory stracil węch po covidzie
Phi (2022.03.23)
Powrót do komentarzy