Wybrany wątek opinii
Za chwilę się okaże że będziemy dopłacać patodeweloperowi budując mu drogę do osiedla z naszych podatków znając zaniżone wyceny urzedasow z UM od przetargów. Niech Januszex sam buduje drogę za swoje, bo elblążanie noc z tego osiedla nie będą mieć poza większymi korkami i kolejkami w sklepach
Do moderacji
Odpowiedz
14
8
@Upadły Harley - nie znasz się floryński, a się udzielasz. Po co?
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@Upadły Harley - przeczytałeś w ogóle??
Do moderacji
Odpowiedz
0
1