Wybrany wątek opinii

Za chwilę się okaże że będziemy dopłacać patodeweloperowi budując mu drogę do osiedla z naszych podatków znając zaniżone wyceny urzedasow z UM od przetargów. Niech Januszex sam buduje drogę za swoje, bo elblążanie noc z tego osiedla nie będą mieć poza większymi korkami i kolejkami w sklepach
Upadły Harley (2022.03.23)
@Upadły Harley - nie znasz się floryński, a się udzielasz. Po co?
Marek123 (2022.03.24)
@Upadły Harley - przeczytałeś w ogóle??
(2022.03.24)
Powrót do komentarzy