UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W sumie jak jest popyt, to można i dawać podaż. Kupują dewelopery? To dobrze. Tylko niech zostawią na przyszłość do zagospodarowania cokolwiek.

@zz3@ww45

Anuluj