A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@laskipaa - I dobrze. Taki szmelc w tym miejscu nikomu nie jest potrzebny. Lepiej niech zrobią miejsca parkingowe dla ludzi tam mieszkających a na pozostałym terenie niech zostanie zieleń. Takie klocki niech sobie deweloper stawia koło własnego domu a nie w NASZYM mieście. Już jedna taka szkaradą pusta stoi na Nowowiejskiej. Koszmar prawie w centrum miasta. Taki klocek nie ma prawa stanąć w pobliżu Starówki !!!!! Czy radnym tego miasta zupełnie już rozum odebrało ????!!!!! Jeżeli wyrazicie zgodę na ten bubel to zacznijcie sobie szukać innej posady. WYBORY niebawem !!!
Bardzo dobrze, że budynek powstanie, Elbląg ma się rozwijać. Przykre, że wielu elblążan to wrogowie swojego miasta, przeciwni każdej inwestycji - niech wyprowadzą się do Młynar, tam będą mieli ciszę i spokój.
@ErwinGon - To Elblążanie są z góry skazani na tłok, zabudowywanie każdego skrawka wolnego miejsca, wycinanie zieleni, bo miasto? Nie. Miasto ma prawo mieć enklawy spokoju. Mieszkańcy mają prawo do odpoczynku. W bloku, gdzie są apartamenty na wynajem będzie imprezownia i każdy, kto tam z niewiedzy lub głupoty zamieszka, gorzko tego pożałuje. Na pohybel takim pomysłom.
Najpierw niech wybudują ten parking na 100 miejsc i dopiero potem można wydać pozwolenie na kolejny ich klocek. Tylko i wyłącznie w tej kolejności należy działać.
Ale mnie wcale nie cieszy, że mieszkania kupują ludzie z Gdańska. Przez ich zainteresowanie elbląskimi mieszkaniami za gdańskie pensje, elblążan z elbląskimi pensjami nie stać na mieszkania w Elblągu.
Lepiej w krzakach niż na chodnikach.