UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@laskipaa - I dobrze. Taki szmelc w tym miejscu nikomu nie jest potrzebny. Lepiej niech zrobią miejsca parkingowe dla ludzi tam mieszkających a na pozostałym terenie niech zostanie zieleń. Takie klocki niech sobie deweloper stawia koło własnego domu a nie w NASZYM mieście. Już jedna taka szkaradą pusta stoi na Nowowiejskiej. Koszmar prawie w centrum miasta. Taki klocek nie ma prawa stanąć w pobliżu Starówki !!!!! Czy radnym tego miasta zupełnie już rozum odebrało ????!!!!! Jeżeli wyrazicie zgodę na ten bubel to zacznijcie sobie szukać innej posady. WYBORY niebawem !!!
Wściekły wyborca