Wybrany wątek opinii
Bardzo dobrze, że budynek powstanie, Elbląg ma się rozwijać. Przykre, że wielu elblążan to wrogowie swojego miasta, przeciwni każdej inwestycji - niech wyprowadzą się do Młynar, tam będą mieli ciszę i spokój.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@ErwinGon - To Elblążanie są z góry skazani na tłok, zabudowywanie każdego skrawka wolnego miejsca, wycinanie zieleni, bo miasto? Nie. Miasto ma prawo mieć enklawy spokoju. Mieszkańcy mają prawo do odpoczynku. W bloku, gdzie są apartamenty na wynajem będzie imprezownia i każdy, kto tam z niewiedzy lub głupoty zamieszka, gorzko tego pożałuje. Na pohybel takim pomysłom.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1