UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@ErwinGon - To Elblążanie są z góry skazani na tłok, zabudowywanie każdego skrawka wolnego miejsca, wycinanie zieleni, bo miasto? Nie. Miasto ma prawo mieć enklawy spokoju. Mieszkańcy mają prawo do odpoczynku. W bloku, gdzie są apartamenty na wynajem będzie imprezownia i każdy, kto tam z niewiedzy lub głupoty zamieszka, gorzko tego pożałuje. Na pohybel takim pomysłom.