UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale mnie wcale nie cieszy, że mieszkania kupują ludzie z Gdańska. Przez ich zainteresowanie elbląskimi mieszkaniami za gdańskie pensje, elblążan z elbląskimi pensjami nie stać na mieszkania w Elblągu.
Niestety