UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale mnie wcale nie cieszy, że mieszkania kupują ludzie z Gdańska. Przez ich zainteresowanie elbląskimi mieszkaniami za gdańskie pensje, elblążan z elbląskimi pensjami nie stać na mieszkania w Elblągu.

Niestety

Anuluj