UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ErwinGon - To Elblążanie są z góry skazani na tłok, zabudowywanie każdego skrawka wolnego miejsca, wycinanie zieleni, bo miasto? Nie. Miasto ma prawo mieć enklawy spokoju. Mieszkańcy mają prawo do odpoczynku. W bloku, gdzie są apartamenty na wynajem będzie imprezownia i każdy, kto tam z niewiedzy lub głupoty zamieszka, gorzko tego pożałuje. Na pohybel takim pomysłom.