Wybrany wątek opinii

Pewnie jakiś pseudoinspektorek z olsztyna znowu uwali, podobnie jak inwestycję przy bożego ciała, z powodu typu "zła faza księżyca"i dalej przez kilkanaście lat będą chwasty, bo inwestorzy niestety nie walą do Elbląga drzwiami i oknami.
laskipaa (2022.03.14)
@laskipaa - I dobrze. Taki szmelc w tym miejscu nikomu nie jest potrzebny. Lepiej niech zrobią miejsca parkingowe dla ludzi tam mieszkających a na pozostałym terenie niech zostanie zieleń. Takie klocki niech sobie deweloper stawia koło własnego domu a nie w NASZYM mieście. Już jedna taka szkaradą pusta stoi na Nowowiejskiej. Koszmar prawie w centrum miasta. Taki klocek nie ma prawa stanąć w pobliżu Starówki !!!!! Czy radnym tego miasta zupełnie już rozum odebrało ????!!!!! Jeżeli wyrazicie zgodę na ten bubel to zacznijcie sobie szukać innej posady. WYBORY niebawem !!!
Wściekły wyborca (2022.03.17)
Powrót do komentarzy