UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobrze, że budynek powstanie, Elbląg ma się rozwijać. Przykre, że wielu elblążan to wrogowie swojego miasta, przeciwni każdej inwestycji - niech wyprowadzą się do Młynar, tam będą mieli ciszę i spokój.

ErwinGon

Anuluj