UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale mnie wcale nie cieszy, że mieszkania kupują ludzie z Gdańska. Przez ich zainteresowanie elbląskimi mieszkaniami za gdańskie pensje, elblążan z elbląskimi pensjami nie stać na mieszkania w Elblągu.

Niestety