A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No dobrze, ale w którym dokładnie ma to być miejscu na Tysiąclecia? Nie ma zaznaczenia na mapie?
Naprawdę słuchając naszej starszyzny czasem mozna się pośmiać, mamy wszystko tragedię, komedię, kabarecik
@Realista1 - To wybuduj wyższy blok, skoro ten ci sie nie podoba, albo sprowadź takiego inwestora. Do was na prawdę nie dociera, że w Elblągu nikt nie wybuduje 100m drapacza chmur, zaspokajającego wszystkich malkontentów, bo miasta tej wielkości są po prostu mało atrakcyjne? Budynek jest jak najbardziej w porządku w tym miejscu, nic wyższego tam nie ma obok. Z miejscami parkingowymi zgoda - zbyt mała ilość to problem i powinno być to poprawione.
@laskipaa - Brama na Modrzewine, Regal Park? Widziales, stoi, czy nie stoi? Mozna? Mozna.
Taa, dobry dojazd ale jak nikt inny w tym kierunku nie jedzie. Systematycznie zwiększająca się ilość aut sprawia, że ten dojazd juz robi się taki sobie, a za kilka lat to i 3 godziny w korku będziecie stać, ludzie bez wyobraźni.
Łapówki załatwią wszystko.
Podobno hotel Stadion ma być wyremontowany i uchodźcy tam będą mieszkać. Jutro Chojecki przyjedzie to portel napisze.
@Powiatowy - Elbląg 50 tyś. to byłoby piękne. Umierajcie ludzie szybciej.
@dewelumper - Bezmózgi idiota.
@Jerzy Lebioda - Jak deweloper będzie miał swoją działkę to niech sobie buduje tylko dla swoich, chce wybudować na działce miejskiej to musi być ogólnodostępny.