UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo dobrze, że budynek powstanie, Elbląg ma się rozwijać. Przykre, że wielu elblążan to wrogowie swojego miasta, przeciwni każdej inwestycji - niech wyprowadzą się do Młynar, tam będą mieli ciszę i spokój.

ErwinGon