Wybrany wątek opinii
Budują źle nie budują źle. Chcecie czy nie by Elbląg się rozwijał. Kupują z Gdańska ludzie u nas taniej a tam dojeżdżają. U nas tańsze mieszkania a dojazd dobry. Turystyka się poprawi, po zakończeniu przekopu, a wam ciągle nie tak.
Do moderacji
Odpowiedz
4
10
A jaki to rozwoj? Wybudowowanie niskiego bloczku mieszkalnego w scislym reprezentacyjnym centrum? To jest degradacja tego terenu, nie zaden rozwoj. Co do tych gdanszczan. Byc moze tak jest, ale to tym bardziejupadek miasta, bo oni traktuja nasze miasto tylko jako sypialnie.
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
@Realista1 - To wybuduj wyższy blok, skoro ten ci sie nie podoba, albo sprowadź takiego inwestora. Do was na prawdę nie dociera, że w Elblągu nikt nie wybuduje 100m drapacza chmur, zaspokajającego wszystkich malkontentów, bo miasta tej wielkości są po prostu mało atrakcyjne? Budynek jest jak najbardziej w porządku w tym miejscu, nic wyższego tam nie ma obok. Z miejscami parkingowymi zgoda - zbyt mała ilość to problem i powinno być to poprawione.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
@laskipaa - Brama na Modrzewine, Regal Park? Widziales, stoi, czy nie stoi? Mozna? Mozna.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
Taa, dobry dojazd ale jak nikt inny w tym kierunku nie jedzie. Systematycznie zwiększająca się ilość aut sprawia, że ten dojazd juz robi się taki sobie, a za kilka lat to i 3 godziny w korku będziecie stać, ludzie bez wyobraźni.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Ale mnie wcale nie cieszy, że mieszkania kupują ludzie z Gdańska. Przez ich zainteresowanie elbląskimi mieszkaniami za gdańskie pensje, elblążan z elbląskimi pensjami nie stać na mieszkania w Elblągu.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0