A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja ta firma z.. koronę na królewieckiej ściany się mijają o 12 cm ! ! ! Od piwnicy nikt się tym nie zajoł
@Loop - to sobie wybuduj za swoje. trzeba było myśleć zanim kupiłeś swoje złomo - gdzie je zaparkuje? a nie teraz zwalać na innych żeby ci budowali. Zapłać za budowę - i będzie gites
Niby gdzie ten parking na 70 miejsc ???? Zrobią parking a na blok już nie będzie miejsca bo teren, który jest ogrodzony jest z pewnością niewystarczający
@BEZ ŚCIEM Proszę - Widoki na Tysiąclecia faktycznie powalające
Budują źle nie budują źle. Chcecie czy nie by Elbląg się rozwijał. Kupują z Gdańska ludzie u nas taniej a tam dojeżdżają. U nas tańsze mieszkania a dojazd dobry. Turystyka się poprawi, po zakończeniu przekopu, a wam ciągle nie tak.
Może Apartheidu dla biednych i bogatych i miejscowej władzy co chce coś uszczknąć?
Parkingi podziemne budować, będą puźniej potrzebne dla ludzi jako schrony, czy miasto coś przewiduje dla ludzi w razie W. ?
Wg. mnie i wielu w Ratuszu to idealne miejsce na AUTOHANDEL, wiezowce nie są już potrzebne w naszym miasteczku.
Teraz czekamy na najwiekszy Autohandel na Placu Konstytucji. Od 20 lat ten teren nie przynosi włascicielowi zysku, tylko własciciele apartamentowca obok musza go regularnie sprzątać. Też bym chciał, żeby moje smieci sprzątali sasiedzi.
Także ogromne mozliwosci przed miekiszonami w Ratuszu. A wybory za pasem.
A jaki to rozwoj? Wybudowowanie niskiego bloczku mieszkalnego w scislym reprezentacyjnym centrum? To jest degradacja tego terenu, nie zaden rozwoj. Co do tych gdanszczan. Byc moze tak jest, ale to tym bardziejupadek miasta, bo oni traktuja nasze miasto tylko jako sypialnie.
inwestycja do absolutnego zablokowania. powód ? brak w projekcie odpowiedniej ilości miejsc parkingowych w podziemiu budynku. co najmniej 40.