UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wg. mnie i wielu w Ratuszu to idealne miejsce na AUTOHANDEL, wiezowce nie są już potrzebne w naszym miasteczku. Teraz czekamy na najwiekszy Autohandel na Placu Konstytucji. Od 20 lat ten teren nie przynosi włascicielowi zysku, tylko własciciele apartamentowca obok musza go regularnie sprzątać. Też bym chciał, żeby moje smieci sprzątali sasiedzi. Także ogromne mozliwosci przed miekiszonami w Ratuszu. A wybory za pasem.