UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A jaki to rozwoj? Wybudowowanie niskiego bloczku mieszkalnego w scislym reprezentacyjnym centrum? To jest degradacja tego terenu, nie zaden rozwoj. Co do tych gdanszczan. Byc moze tak jest, ale to tym bardziejupadek miasta, bo oni traktuja nasze miasto tylko jako sypialnie.

Realista1

Anuluj