UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A jaki to rozwoj? Wybudowowanie niskiego bloczku mieszkalnego w scislym reprezentacyjnym centrum? To jest degradacja tego terenu, nie zaden rozwoj. Co do tych gdanszczan. Byc moze tak jest, ale to tym bardziejupadek miasta, bo oni traktuja nasze miasto tylko jako sypialnie.
Realista1