46
17.03.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie no lepiej żeby psy srały po krzakach w centrum miasta.
(2022.03.14)
piękny budynek
(2022.03.14)

info

8  
  9
@Powiatowy - WG. danych GUS z 6.2021,prawie 118tys. , takze nie pisz bzdur. Ale jak przyjada uchodzcy to moze. ..
Realista1 (2022.03.14)
23 miejsca parkingowe dla 60 mieszkan? Chyba ktos na glowe upadl. Druga opcja tez bez sensu. Niby dlaczego mieszkancy bloku maja budowac dla innych miejsca parkingowe. Jezeli ma byc wybudowane przez developera to dla miszkancow tego bloku. Ogolnodostepne miejsca sa budowane przez miasto.
Jerzy Lebioda (2022.03.14)
A niech zbudują cale miasto do tego szare i smutne.
(2022.03.14)

info

4  
  2
budować i tyle.
(2022.03.14)

info

3  
  4
Mieszkania z apartheid'em. ..
(2022.03.14)

info

8  
  1
Kłody pod nogi, to może już zróbcie tam jak chcecie Autohandel i nikomu w olsztynie i prezydentowi Nowakowi nie bedzie przeszkadzalo. -Negatywną opinię dla lokalizacji inwestycji wyraził komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej, zwracając uwagę na brak drogi pożarowej do budynku. Zarząd Dróg z kolei zwrócił uwagę, by zobowiązać inwestora do skomunikowania inwestycji z drogą publiczną, zaprojektowania i zbudowania ogólnodostępnego parkingu naziemnego na minimum 70 miejsc wraz z jego odwodnieniem i oświetleniem oraz budowy chodników zapewniających m. in. przejście pieszym od strony ul. 3 Maja, alei Tysiąclecia.
(2022.03.14)

info

4  
  0
Gdyby tak zatrudnić wojewodzkiego komendanta strazy w Nowym Jorku to na Manhattanie byłby tylko Central Park. Elbląg wiochą jest i będzie, dzieki wsiowym wladzom.
(2022.03.14)
raczej dzięki takim mieszkańcom jak ty
(2022.03.14)