Wybrany wątek opinii
Z taka iloscia miejsc parkingowych nie zgadzac sie !!!! Obecnie sa tam juz problemy z parkowaniem. Jak inwestor nie zrobi przynajmniej 100 miejsc parkingowych to niech spada z takim projektem
Do moderacji
Odpowiedz
48
9
@Loop - to sobie wybuduj za swoje. trzeba było myśleć zanim kupiłeś swoje złomo - gdzie je zaparkuje? a nie teraz zwalać na innych żeby ci budowali. Zapłać za budowę - i będzie gites
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@dewelumper - Bezmózgi idiota.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0