Wybrany wątek opinii

Z taka iloscia miejsc parkingowych nie zgadzac sie !!!! Obecnie sa tam juz problemy z parkowaniem. Jak inwestor nie zrobi przynajmniej 100 miejsc parkingowych to niech spada z takim projektem
Loop (2022.03.14)
@Loop - to sobie wybuduj za swoje. trzeba było myśleć zanim kupiłeś swoje złomo - gdzie je zaparkuje? a nie teraz zwalać na innych żeby ci budowali. Zapłać za budowę - i będzie gites
dewelumper (2022.03.14)
@dewelumper - Bezmózgi idiota.
Gnoom (2022.03.17)
Powrót do komentarzy