UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Budują źle nie budują źle. Chcecie czy nie by Elbląg się rozwijał. Kupują z Gdańska ludzie u nas taniej a tam dojeżdżają. U nas tańsze mieszkania a dojazd dobry. Turystyka się poprawi, po zakończeniu przekopu, a wam ciągle nie tak.


Anuluj