UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Loop - to sobie wybuduj za swoje. trzeba było myśleć zanim kupiłeś swoje złomo - gdzie je zaparkuje? a nie teraz zwalać na innych żeby ci budowali. Zapłać za budowę - i będzie gites

dewelumper

Anuluj