UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niby gdzie ten parking na 70 miejsc ???? Zrobią parking a na blok już nie będzie miejsca bo teren, który jest ogrodzony jest z pewnością niewystarczający


Anuluj