UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niby gdzie ten parking na 70 miejsc ???? Zrobią parking a na blok już nie będzie miejsca bo teren, który jest ogrodzony jest z pewnością niewystarczający
Niby gdzie ten parking na 70 miejsc ???? Zrobią parking a na blok już nie będzie miejsca bo teren, który jest ogrodzony jest z pewnością niewystarczający