UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Budują źle nie budują źle. Chcecie czy nie by Elbląg się rozwijał. Kupują z Gdańska ludzie u nas taniej a tam dojeżdżają. U nas tańsze mieszkania a dojazd dobry. Turystyka się poprawi, po zakończeniu przekopu, a wam ciągle nie tak.