A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ZAMIASTO nie potrzebuje śmieciuchów
Jaka wieś do miasta??? Zobacz jakie są ceny w stanie developerskim człowieku :)Są po 10k, 12,15k za metr. ..
A że tobie gula rośnie bo zarabiasz najniższą i możesz pomarzyć o mieszkaniu w stanie deweloperskim to inna historia
Emblong to upadła wieś milionerzy na kredytach buhahaha
@Jerzy Lebioda - Masz rację, to dużo, ale tanio to już było. Ceny galopują i końca tego galopu nie widać.
Jeśli ktoś może sobie pozwolić na zakup mieszkania to niech to robi i nie liczy na to że może kiedyś się coś zmieni na lepsze.
Dopóki ludzie dają się doić, dopóty będą dojeni, to jest prosta matematyka. Ceny rosły, bo stworzono ku temu odpowiednie warunki, z jednej strony zadziałała psychologia tłumu, bo "ceny rosną i będą rosnąć"(kto teraz nie kupił, to życie przegrał, prawie każdy "pośrednik"i "doradca"piał w tą nutę). Dodatkowo, ludzie dostawali od ręki niskooprocentowane kredyty i machina sama się napędzała. To teraz rzeczywistość mówi sprawdzam, raty kredytów rosną, a zdolność kredytowa maleje. Poczekajcie do przyszłego roku, może max dwa lata, i się okaże jak racjonalne były ceny nieruchomości w Elblągu w latach 2020-2022;)
chyba ocipiałeś. .. tanie?
Kilka dni temu na portelu ukazał się "Subiektywny przegląd tygodnia". Zafascynowany tym spojrzeniem na sprawy w kraju z chęcią bym przeczytał w następną sobotę o wszystkich przekrętach manipulacjach i kłamstwach władzy. O tym jak znikają miliardy z budżetu i poza budżetem, o tym że Pis podnosi ceny bo im się po prostu opłaca gdyż dzięki większym wpływą z podatków mogą więcej kraść. O tym ile ludzie i samorządy tracą na złodziejskim ładzie. I o tym jak dzisiejsi emeryci zadowoleni że dostali 14 zostawią swoim wnukom długi do spłacania
@LucynaŁupina - Prawda jest taka, że niektórzy kapitaliści chcą się jednak bogacić nadmiernie. Kapitalizm to bardzo dobry ustrój, ale taką nieograniczoną pazerność sam nasz Pan premier Kaczyński potępił w swoim orędziu, bo implikacje tych nieetycznych zachowań uderzają potem rykoszetem w nasz rząd.