UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A że tobie gula rośnie bo zarabiasz najniższą i możesz pomarzyć o mieszkaniu w stanie deweloperskim to inna historia
A że tobie gula rośnie bo zarabiasz najniższą i możesz pomarzyć o mieszkaniu w stanie deweloperskim to inna historia