Wybrany wątek opinii
Cena wyższa niż w centrum miasta, a lokalizacja na jakimś zad. .. .. W e-g sa jeszcze dostepne mieszkania w nowo budowanych budynkach za 6500 PLN/m2.Chyba deweloper liczy na dalszy wzrost cen bo jak na dzien dzisiejszy cena powyzej rynkowej.
Do moderacji
Odpowiedz
47
7
@Jerzy Lebioda - Ty chyba spod Elblaga jesteś.
Do moderacji
Odpowiedz
11
16
@Jerzy Lebioda - Ty w ogóle masz pojęcie gdzie obecnie jest centrum miasta?
Do moderacji
Odpowiedz
33
14
@Jerzy Lebioda - Ja bym się zastanowił co jest w Elblągu centrum a co zadupiem. Bo gdy obserwuję miasto, to najbardziej ożywione miejsce jest właśnie w tym rejonie, gdzie jest m. in ulica Topolowa. A konkretnie wokół skrzyżowania płk Dąbka, Odrodzenia i Ogólnej. Tu jest spory ruch do 22.00 a patrząc na przystanki, tutaj sporo ludzi przyjeżdża z całego miasta i spoza niego. Natomiast część Elbląga nazywana Śródmieściem. jest martwa. Bardzo dużo pustych lokali sklepowych, opustoszały pasaż srodmiejski i dawniej jedna z głównych ulica 1 Maja, przeraźliwie puste osiedle Nowego Miasta z dziurawymi ulicami, opustoszałe domy i gmachy, np hotel Arbiter, kamienica na Pocztowej, Łączności. Puste place jak np wkoło placu Konstytucji albo Słowiańskiego. Centrum Elbląga jest na peryferiach, zaś peryferia są w Centrum.
Do moderacji
Odpowiedz
46
6
@Jerzy Lebioda - Masz rację, to dużo, ale tanio to już było. Ceny galopują i końca tego galopu nie widać.
Jeśli ktoś może sobie pozwolić na zakup mieszkania to niech to robi i nie liczy na to że może kiedyś się coś zmieni na lepsze.
Do moderacji
Odpowiedz
6
6
@miswciazzywy - Tak samo naganiali w 2008r. Byłem to pamiętam. Identyczna narracja. Rynek nie tylko rośnie.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
Tam centrum, gdzie najnowsza Biedronka
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
@Od roku 2008 do 2014 mieszkani - Dokładnie i zobacz sam, ci co kupili w 2008 roku mają już to "z głowy"bo teraz przy tych cenach na pewno by sie nie zdecydowali. Dlatego pisałem - tanio to już było.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1